O mnie

 Witam wszystkich zainteresowanych szydełkowaniem i szydełkowymi pracami!


Mam pasję i nie zawaham się jej użyć :)

      Może nieco groźnie to zabrzmiało, ale  kocham szydełkowanie, co mam nadzieję zauważycie, gdy przyjrzycie sie moim pracom prezentowanym na blogu. Jestem szydełkowym samoukiem. Pierwsze oczka łańcuszka, półsłupki i słupki wyszydełkowałam jeszcze w szkole podstawowej. Tak mnie to pochłonęło, że szydełkuję do dziś. Tworzę prace dla siebie, rodziny, przyjaciół i jeżeli chcesz mogę tez zrobić coś dla Ciebie.

Prywatnie  jestem przede wszystkim mamą.  Większość swojego czasu poświęcam dzieciom, swoim i tym, z którymi pracuję. Lubię wieczorną ciszę, mój uśpiony dom i czas, który spędzam  przy szydełku, kawie i dobrym filmie. Nie jestem zwariowana, mam swoje ...dzieści lat, ale potrzebuję jak każdy od czasu do czasu odrobinę szaleństwa. Ostatnim zwariowanym pomysłem, jest prowadzenie mego bloga, poświęconego robótkom ręcznym a dokładniej szydełkowaniu.
      
     Cieszę się, że jesteś moim gościem. Będzie mi miło, jeżeli zostaniesz na dłużej i zostawisz po sobie jakiś ślad np w postaci komentarza. Zachęcam do polubienia fp Sploooty na Fb.

Pozdrawiam Kasia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz :-)